Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на София град в периода 17 – 21 септември

<>

14 Септември 2018 | 12:52 | Агенция „Фокус“

< hf="htt://im.fou-nw.nt/f87159ff5372b23b319f3b37.j" ="tthoto" tit='Снимка: Информационна агенция "Фокус". Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на София град в периода 17 – 21 септември'>Снимка: Информационна агенция „Фокус“

София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 17 – 21 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община БАНКЯ
На 17.09.2018 г. /08:00 – 20:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 – 20:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:00 – 20:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:00 – 20:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:00 – 20:00 ч./ – Банкя, Общ. Столична
Община ВИТОША
На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – София: Балеви Ливади, В.З. Симеоново – Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв.Симеоново/, Местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: 711-та/Витоша/, Боженци/Никола Паликарски/, Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Капка, Люлински Път/Народно Въстание/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Поточе, Розмарин/709-та/, Сърнела/Паскал Иванов/, Сърнела/Паскал Иванов/
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-Витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/
На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен Път, Околовръстен Път,УПИ XXIX, Ралевица
На 18.09.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – София: Малинова Долина, Симеоново
На 18.09.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново – Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново – Драгалевци/, В.З. Симеоново – Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/
На 19.09.2018 г. /09:00 – 12:15 ч./ – София: Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Казбек
На 19.09.2018 г. /10:00 – 14:15 ч./ – Владая: 22-ра, 22-ра, Асанова Чешма, Еделвайс, Здравец, Приплат
На 19.09.2018 г. /10:00 – 14:15 ч./ – София: В.З. Люлин
На 19.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/
На 21.09.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ – София: 201-ва, 201-ва/Драгалевци/
На 21.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – София: Боянска /Драгалевци/, Кумата
Община ВРЪБНИЦА
На 17.09.2018 г. /08:45 – 17:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч./ – София: Ломско Шосе
На 17.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе
На 18.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Доброславци: ПИ 124024
На 18.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Мировяне: Мировско Шосе
На 18.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – София
Община ВЪЗРАЖДАНЕ
На 18.09.2018 г. /09:15 – 13:15 ч./ – София: Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика
На 18.09.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ – София: Ген. Цончев, Сердика
На 19.09.2018 г. /09:15 – 13:15 ч./ – София: Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Сердика
На 19.09.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ – София: Гюешево/Ламби Кандев/, Охридско Езеро, Сердика
На 20.09.2018 г. /09:15 – 13:15 ч./ – София: Братя Миладинови, Бул.Сливница/Моста Хр.Ботев, Гривица, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница
На 20.09.2018 г. /11:30 – 16:15 ч./ – София: Георг Вашингтон, Княз Борис I, Лозенград, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки
Община ИЗГРЕВ
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Дианабад
На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Борис Стефанов, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Йордан Трифонов
Община ИЛИНДЕН
На 18.09.2018 г. /10:00 – 12:30 ч./ – София: Гевгелийски
Община ИСКЪР
На 19.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:30 ч./ – Долни Пасарел: Градина
На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – София: Гара Искър
На 19.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:30 ч./ – Казичене: Местн. Дявалско Круше, 1605, 3-Ти Март №20, 35239,6110,1433 П-Л IX -1176 Кв.4, 35239.6106.2245, XXI-1300.1301.Кв.70, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Апостол Ламбов, Балевица, Васил Левски/Черв.Армия/, Видните, Витоша, Вп 52150, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Дъбрава, Дюла, Изгрев, Изток, Илия Велинов, Кирил И Методи, Кръстю Пастухов/Владо Благо, ЛиПИте, Любен Каравелов/Димитър Мут, Местн.Стопански Двор, Мито Войнишки, Младост, Момин Кладенец, Мургаш, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстен Път, Околовръстна, Пейо Яворов, ПИ Идн.35239.6110, Серафим Стоев, Стопански Двор, Ул. Трети Март, УПИ XIX-387, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/
На 19.09.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:30 ч./ – София: Любен Каравелов, М-Ст Стопански Двор, УПИ II – 1553, Младост 3, Мургаш, Никола Петков/П.Напетов/, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христофор Колумб
На 19.09.2018 г. /08:30 – 13:30 ч./ – Казичене: Стопански Двор
На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Казичене: 1605, 35239.6106.2245, Александър Стамболийски, Балевица, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Изток, Младост, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/
На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – София: Младост 3, Никола Петков/П.Напетов/
На 20.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Казичене: Видните, Околовръстен Път
На 20.09.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – София: Видните №2
Община КРАСНО СЕЛО
На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Пирински Проход, Родопски Извор
Община КРЕМИКОВЦИ
На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Бухово: Бухово
На 18.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – София: Кремиковци
На 18.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – София: Кремиковци, Стара Планина, Цариградско Шосе/Тракия/
На 18.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Яна: Байкуш, Безименна, Борис Николов, Г.Митрев, Гара Яна УПИ III ,Кв.9, Димитър Стоичков, Извън Селото, Първи Май, Св.Ана/9-Ти Септември/, Свети Никола/Байкуш/, Симеон Стойков/Урсол/, Стара Планина, Стара Чешма/Цветко Стоилов/, Теменуга, УПИ XXIII-1 38 Кв.33м.Яна, Хубава Яна, Ц.Стоилов
На 18.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Яна: Байкуш, Безименна, Ботевградско Шосе, Димитър Стоичков, Иглика, Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Св.Ана/9-Ти Септември/, Стара Планина, Христо Смирненски, Янещица, Янко Вельов
На 18.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Яна: Безименна
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 18.09.2018 г. /09:30 – 14:00 ч./ – София: Крум Попов, Розова Долина
За периода 17-19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Рилски Езера, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе
На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
Община МЛАДОСТ
На 17.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 19.09.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – София: Младост 4
На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – София: Борис Рангелов, Витоша / Горубляне, Горубляне, Детелина / Горубляне, Люляк / Горубляне/, Младен Карадашев, Самоковско Шосе, Ул.42-ра/Кв.Горубляне
Община НОВИ ИСКЪР
На 17.09.2018 г. /08:00 – 19:15 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 – 19:15 ч./ На 19.09.2018 г. /08:00 – 19:15 ч./ На 20.09.2018 г. /08:00 – 19:15 ч./ На 21.09.2018 г. /08:00 – 19:15 ч./ – Нови Искър: Нови Искър
Община ОБОРИЩЕ
На 17.09.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ – София: Полк.Борис Дрангов/Потемкин
На 17.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Султан Тепе
На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: Черковна/Паун Грозданов/
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 19.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – София: 640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 Кв.48
На 17.09.2018 г. /11:15 – 16:15 ч./ – София: 756-та/Овча Купел/, 757-Ма/Овча Купел/, 758-Ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/
На 19.09.2018 г. /09:00 – 14:15 ч./ – София: Валозите, Горна Баня, Жамбилица, Овча Купел 1, Павит, Планиница, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/
На 20.09.2018 г. /10:00 – 15:00 ч./ – София: 746-та/Овча Купел/, 747-Ма/Горна Баня/, Голяма Могила, Каменица, Каменица,УПИ IV-102,Кв.59, Обзор
Община ПАНЧАРЕВО
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Ковачевци, Общ. Самоков: В.З.Ярема Поз Имот 4
На 17.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Лозен, Общ. Столична: Бор/47/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Извор/62/, Кокиче/67/, Кръсто, Лале/63/, Ридо/64/, Самоковски Път/78/, Стоян Йонков/66/, Съединение/Георги Димитров/, Янко Велинов/65/
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Лозен, Общ. Столична: Масларица/13-та/
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Плана: Махала Велчева
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Самоков: В.З. Ярема, Ярема
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: 1-ва, 2-ра/278/
Община ПОДУЯНЕ
На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – София: Неофит Бозвели, Сухата Река, Христаки Павлович
Община СРЕДЕЦ
На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: 6-Ти Септември, Герги Раковски, Евлоги Георгиев, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Хан Крум
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 18.09.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ – София: 8-Ми Декември, Димитър Стефанов, ХIV-2027,2028,Кв.172
За периода 22-23.09.2018 г. /08:00 – 18:00 ч./ – София: Студентски Град
Община ТРИАДИЦА
На 17.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – София: Витоша, Ж.К.. Иван Вазов , Ярослав Вешин
На 17.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – София: Ж.К. Иван Вазов, Иван Вазов
На 18.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 12:30 – 16:00 ч./ – София: Ж.К.. Иван Вазов
На 19.09.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ – София: 488-Ма/Триядица/, 493-та, 496-та, Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Асен Найденов/493/, Гатьо Шишков/492-ра/, Емилиян Станев/490/, Иван Андонов/491-ва/, Манфред Вьорнер/495/, Местност Кръстова Вада, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Й.Вапцаров, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Сребърна/Първомайска/
На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Златни Врата, Тулча/Петър Богданов/
На 20.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – София: Ж.К. Иван Вазов
На 20.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – София: Ж.К. Иван Вазов, , Балша
На 21.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – София: Ж.К. Иван Вазов, Ул. Димитър Манов 66 , Червена Роза, Ярослав Вешин
На 21.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – София: Алабин И.Вл., Иван Денкоглу, Лавеле, Цар Асен. < ="inid-o">© 2018 Всички права запазени. Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации без предварителното съгласие на Информационна агенция „Фокус“!

2018-09-14 11:53:27

http://www.focus-news.net/./news/2018/09/14/2567005/vazmozhni-sa-vremenni-prekasvaniya-na-elektrozahranvaneto-na-teritoriyata-na-sofiya-grad-v-perioda-17-21-septemvri.html