КАМЕРИЕРИ / КАМЕРИЕРКИ

Временна заетост, Пълно работно време
Поморие
Публикувано преди 2 години

За  семеен хотел в Поморие, собственост на наш доверен  клиент, с бизнес в хотелиерство и ресторантьорство търсим КАМЕРИЕРИ/КАМЕРИЕРКИ за сезон лято 2020.

Заетост от май до септември.

Изисквания:

– Предишен опит на позицията е предимство

– За кандидати без опит, се осигурява обучение

– Умения за боравене с почистващи препарати

– Умение за работа в екип

– Енергичност, сръчност, бързина, организираност

– Мотивация за работа

Длъжностните задължения включват:

– почистване на хотелската стая

– смяна на спално бельо, хавлии и консумативи в банята

– поддържане на общ порядък и хигиена

Работодателят предлага:

– Фирмено облекло

– Заетост на смени по график

– Атрактивно заплащане според квалификацията, мин.700 лв.

– ТД, СО съгласно КТ

– Професионална реализация в коректна и доказана  фирма

– Позитивна среда и ангажираност към служителя

– Осигурена квартира, храна и отлични условия на труд

– Финансова коректност и предвидимост на доходите

Необходими документи – актуална автобиография/ CV с описан трудов опит.

Тел. за връзка -0889 284 168

Допълнителна информация за работното място

Категория на раб. мястоХотели

Попълнете и изпратете ЗАЯВКА за работа

Изисква се коректен e-mail адрес.

<b>С подаването на тази форма, вие се съгласявате да предоставите въведените от Вас данни на фирмата.</b>