СЕРВИТЬОРИ / СЕРВИТЬОРКИ

Временна заетост, Пълно работно време
Поморие
Публикувано преди 2 години

За хотелски  ресторант в Поморие, собственост на наш доверен  клиент,  с бизнес в хотелиерство и ресторантьорство търсим СЕРВИТЬОРИ/СЕРВИТЬОРКИ за сезон лято 2020. Заетост от май до септември.

Изисквания:
– Завършено средно образование или по-високо /студенти
– Опит като сервитьор в заведение на свободна консумация
– Английски и /или руски/- на ниво обслужване на клиенти
– Комуникативност, експедитивност и отговорно отношение
– Желание за работа при пиково натоварване
– Нагласа за спазване на наложени фирмени стандарти за работа

Длъжностните задължения включват:
-посрещане, настаняване и обслужване на гостите в заведението
-предлагане на менюто, приемане на поръчки, сервиране и отсервиране
-поддържане на безупречна хигиена на работното място
-отговорност за ежедневни обороти, работа с касов апарат, отчетност

Работодателят предлага:
– РВ сервитьори – смени по график
– Атрактивно заплащане в зависимост от квалификацията/мин 700 лв,ТД, СО съгласно КТ
– Професионална реализация в коректна и доказана  фирма
– Позитивна среда и ангажираност към служителя
– Осигурена квартира, храна и отлични условия на труд
– Финансова коректност и предвидимост на доходите

Необходими документи – актуална автобиография/ CV с описан трудов опит.

Тел. за връзка – 0889 284 168

Допълнителна информация за работното място

Категория на раб. мястоРесторанти и кетъринг, Хотели

Попълнете и изпратете ЗАЯВКА за работа

Изисква се коректен e-mail адрес.

<b>С подаването на тази форма, вие се съгласявате да предоставите въведените от Вас данни на фирмата.</b>